Strona główna

rozwody alimenty odszkodowania obrońca akt oskarżenia porady dobry prawnik radca prawny adwokat Jelenia Góra

WITAM NA STRONIE KANCELARII.

Celem Kancelarii jest ochrona i umacnianie porządku prawnego Rzeczypospolitej Polskiej. Obowiązki zawodowe w każdym przypadku wypełniane są sumiennie i zgodnie z przepisami prawa. Zasadą jest postępowanie godne i uczciwe. Praca wykonywana jest rzetelnie. Celem jest sprawiedliwość.

Pomagam przeprowadzić przez gąszcz obowiązujących przepisów. Indywidualne podejście do Klienta i jego problemu jest atutem Kancelarii. Obsługa prawna firm dostosowana jest do wielkości i potrzeb prowadzonego biznesu.

Specjalizuję się w sprawach cywilnych, gospodarczych i karnych. Posiadam bogate doświadczenie w stosowaniu prawa i w relacjach z Klientami.  Udzielam pomocy prawnej, sporządzam opinie prawne i ekspertyzy. 

Nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu. Dlatego też wybór odpowiedniego pełnomocnika jest kwestią niezmiernie ważną, gdyż wiąże się to z powstaniem szczególnej więzi i wzajemnego zaufania. Moja praca polega nie tylko na wykorzystywaniu posiadanej wiedzy merytorycznej i nabytego doświadczenia, lecz przede wszystkim na właściwym wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia Klienta.

Tajemnica i dyskrecja jest podstawą naszej pracy i relacji z Klientami.

Spotkania umawiane są przez telefon lub pocztą elektroniczną. Ceniąc czas warto przed spotkaniem spisać pytania i wątpliwości, aby nie umknęły w trakcie rozmowy. Należy zabrać ze sobą dokumenty związane z daną sprawą (czasami będzie to akt notarialny czy umowa,  akt oskarżenia, a czasem nawet dziennik budowy).​

Rozwiązuję wszelkie problemy prawne.

Jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych z siedzibą w Wałbrzychu przy ul. Dmowskiego 20 (nr wpisu WŁ/JG/310). 

Radca prawny wykonujący w sposób samodzielny i niezależny wolny zawód służy interesom wymiaru sprawiedliwości jak również tym, których prawa i wolności zostały mu powierzone dla ochrony. Zawód radcy prawnego podlegający ochronie Konstytucji RP stanowi jedną z gwarancji poszanowania prawa. Jest to zawód zaufania publicznego, respektujący ideały i obowiązki etyczne ukształtowane w toku jego wykonywania. Zdefiniowanie reguł postępowania w życiu zawodowym i korporacyjnym przyczynia się do godnego i uczciwego wykonywania zawodu radcy prawnego. (preambuła do Kodeksu Etyki Radcy Prawnego).

Adwokat, radca prawny, prawnik, sprawy karne, rozwody

radca prawny Krzysztof Warzyński

***

Iuris praecepta sunt: honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere.

/Nakazy prawa są te: uczciwie żyć, nie szkodzić drugiemu, oddawać każdemu to, co jemu się należy./

Iuris effectus in executione consistit.

/Skuteczność prawa leży w jego wykonaniu./