Strona główna

radca prawny, adwokat, prawnik, porady prawne, Jelenia Góra, rozwody, alimenty, odszkodowania, obrońca, akt oskarżenia 

WITAM NA STRONIE KANCELARII.

Celem Kancelarii jest ochrona i umacnianie porządku prawnego Rzeczypospolitej Polskiej. Zasadą jest postępowanie zgodne z prawem i uczciwe. 

Pomagam przeprowadzić przez gąszcz obowiązujących przepisów. Indywidualne podejście do Klienta i jego problemu jest atutem Kancelarii.

Specjalizuję się w sprawach cywilnych, gospodarczych i karnych. Posiadam bogate doświadczenie w stosowaniu prawa i w relacjach z Klientami. 

Nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu. Dlatego też wybór odpowiedniego pełnomocnika jest kwestią niezmiernie ważną, gdyż wiąże się to z powstaniem szczególnej więzi i wzajemnego zaufania. Moja praca polega nie tylko na wykorzystywaniu posiadanej wiedzy merytorycznej i nabytego doświadczenia, lecz przede wszystkim na właściwym wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia Klienta.

Tajemnica i dyskrecja jest podstawą naszej pracy i relacji z Klientami.

Jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych z siedzibą w Wałbrzychu przy ul. Dmowskiego 20 (nr wpisu WŁ/JG/310). W okresie od 01.10.2005 r. –  31.12.2009 r. wykonywałem zawód adwokata i byłem członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Wałbrzychu.

Radca prawny wykonując w sposób samodzielny i niezależny wolny zawód służy interesom wymiaru sprawiedliwości oraz tym, którym prawa i wolności zostały powierzone dla ochrony.

Zawód radcy prawnego podlega ochronie Konstytucji RP i stanowi jedną z gwarancji poszanowania prawa.

Zawód radcy prawnego jest zawodem zaufania publicznego, respektujący ideały i obowiązki etyczne ukształtowane w trakcie jego wykonywania.

Adwokat, radca prawny, prawnik, sprawy karne, rozwody

Krzysztof Warzyński

radca prawny

adwokat praeterito tempore

***

Iuris praecepta sunt: honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere.

/Nakazy prawa są te: uczciwie żyć, nie szkodzić drugiemu, oddawać każdemu to, co jemu się należy./

Iuris effectus in executione consistit.

/Skuteczność prawa leży w jego wykonaniu./