O firmie

Dlaczego warto z nami współpracować?

Wybierając naszą firmę, stawiasz na doświadczenie, zaangażowanie i indywidualne podejście.

Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, dlatego oferujemy personalizowane rozwiązania, które najlepiej odpowiadają Twoim oczekiwaniom i celom.

radca prawny Krzysztof Warzyński

Jestem Członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Wałbrzychu (nr wpisu WŁ/JG/310). W okresie od 01.10.2005 r. – 31.12.2009 r. wykonywałem zawód adwokata.

Zostałem wyróżniony w 2019 r. w plebiscycie Orły Prawa.

W okresie od IX 1997 roku do XI 2000 roku odbyłem aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Wałbrzychu. Od lutego 2001 roku prowadzę Kancelarię Radcy Prawnego.

Wieloletnia praktyka w stosowaniu prawa oraz bezpośredni kontakt z klientem są atutem Kancelarii. Służę wszystkim, którzy oczekują i potrzebują pomocy.

W postępowaniu kieruję się takimi wartościami jak rzetelność, profesjonalizm i zaangażowanie. Moimi zasadami są szacunek dla Klienta, dyskrecja i zachowanie tajemnicy. Współpracuję z najlepszymi fachowcami w swoich dziedzinach, dzięki czemu jestem w stanie zapewnić wszechstronne wsparcie w każdej sprawie.

Każda sprawa zostanie szczegółowo przeanalizowana i zasugerowane odpowiednie rozwiązanie. Na życzenie uczestniczę we wdrażaniu przyjętego rozwiązania.

Krzysztof Warzyński zdjęcie
Etap 1
Ukończenie studiów

Radca prawny Krzysztof Warzyński ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego.

Etap 2
Dalsza edukacja

Odbył aplikację sądową w Sądzie Wojewódzkim w Jeleniej Górze oraz aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Wałbrzychu.

Etap 3
Osiągnięcia

Jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Wałbrzychu, nr wpisu WŁ/JG/310.

Etap 4
Własna działalność

Od lutego 2001 roku prowadzi Kancelarię Radcy Prawnego.

Scroll to Top