Zakres usług

Oferujemy kompleksowe usługi prawne, które spełniają Twoje potrzeby

W czym możemy Ci pomóc?

Zakres świadczonych usług obejmuje reprezentowanie klientów w sporach przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi oraz przed organami administracji publicznej, w tym przed organami podatkowymi.

Kancelaria świadczy usługi w zakresie obejmującym następujące dziedziny prawa:

Prawo karne

Zapewniamy profesjonalną obronę i reprezentację w sprawach prawa karnego, gwarantując skuteczną pomoc na każdym etapie postępowania.

Prawo cywilne

Oferujemy profesjonalną pomoc w zakresie prawa cywilnego, dostosowując swoje usługi do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Prawo gospodarcze

Świadczymy kompleksowe usługi prawne w obszarze prawa gospodarczego, wspierając przedsiębiorców w prowadzeniu i ochronie ich działalności.

Prawo pracy

Specjalizujemy się w prawie pracy, oferując wsparcie i doradztwo zarówno pracodawcom, jak i pracownikom w rozwiązywaniu konfliktów pracowniczych i zabezpieczaniu ich praw.

Prawo rodzinne

Kompleksowa pomoc w zakresie prawa rodzinnego. Wspieramy klientów w sprawach rozwodowych, alimentacyjnych i opiekuńczych, zapewniając profesjonalne i empatyczne podejście do każdej, nawet najbardziej delikatnej kwestii.

Prawo administracyjne

Wszechstronna pomoc w sprawach prawa administracyjnego, reprezentując klientów przed organami administracji publicznej i wspierając w procesach administracyjnych oraz sądowo-administracyjnych.

Ochrona danych osobowych

Doradztwo w zakresie ochrony danych osobowych, pomagając organizacjom dostosować się do przepisów i minimalizować ryzyko związane z przetwarzaniem danych.

 • ogólna charakterystyka zmian w ustawie o ochronie danych osobowych wprowadzonych ustawą z dnia 7.11.2014 r.
 • status ABI na tle rozwiązań europejskich (Dyrektywa 95/46) oraz projektu ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych
 • zmiana statusu ABI – jego pozycja i zakres odpowiedzialności w firmie i instytucji
 • zgłoszenie ABI do rejestru prowadzonego przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO)
 • kontrola przestrzegania przepisów o ochronie danych osobowych
 • sprawdzenia i sprawozdania ze sprawdzeń dokonywanych przez ABI
 • prowadzenie przez ABI rejestru zbiorów
 • wady i zalety posiadania ABI lub braku ABI
 • alternatywa: powołanie innej funkcji związanej z ochroną danych osobowych
 • rejestracja zbiorów danych w GIODO
 • funkcje standardowych klauzul umownych

Prawo finansowe i podatkowe

Zapewniamy fachową pomoc w sprawach prawa finansowego i podatkowego, oferując doradztwo oraz wsparcie w optymalizacji obciążeń podatkowych.

Inne

Jeśli masz do czynienia z problemem prawnym, który nie został wymieniony w naszym zakresie usług, zachęcamy do kontaktu – nasza Kancelaria jest gotowa zaoferować pomoc i doradztwo także w innych, specyficznych kwestiach.

Nie zostawiaj swoich prawnych problemów bez odpowiedzi

Skontaktuj się z nami lub umów się na konsultację

W Kancelarii Prawnej Krzysztofa Warzyńskiego zawsze stawiamy na indywidualne podejście i maksymalne zaangażowanie w sprawy naszych Klientów, aby zapewnić im spokój i pewność działania.

Scroll to Top